Next Lock Screen – świetna aplikacja na Androida

Wielu fanów systemu operacyjnego z zielonym robotem może zdziwić fakt, że aplikacje na niego tworzy … Windows. Firma przygotowała bardzo wartościowy program o nazwie Next Lock Screen.

Program Microsoftu daje chyba największe możliwości zmiany tego elementu, dzięki czemu ma dużą przewagę nad konkurencyjnymi programami. Dzięki niej na ekranie blokady możesz wyświetlać na przykład informacje o nieodebranych połączeniach, wiadomości tekstowe lub opcje szybkiego oddzwonienia do najbliższych osób. Na tym ekranie może pojawić się także ekran uruchomienia aplikacji albo kilka powiadomień o zadaniach do wykonania.

Można się zastanawiać, dlaczego Windows pokazał tak dobrą i darmową aplikację, jak Next Lock Screen. Naszym zdaniem odpowiedź jest prosta – dzięki takim programom firma ma zamiar przekonać użytkowników Androida do swoich aplikacji, co w rezultacie poskutkuje przeniesieniem się ich na smartfony z Windows Phone. Jeśli masz smartfona z systemem Android 4,0 lub nowszy, zapraszamy do pobrania tego programu.

Dodaj komentarz