Niższa cena na Hitmana

Hitman Go to gra oparta na serii popularnych gier komputerowych, których głównym bohaterem jest zawodowy morderca. Hitman Go jest znacznie mniej krwawy i zamiast kamery pokazującej obraz zza pleców bohatera, tym razem możemy oglądać nietypową planszę. Przypomina ona makietę lub dioramę, natomiast postaci przypominają figurki.

Gra zmieniła charakter i teraz jest strategią turową, w której musisz zabić swój cel w taki sposób, by strażnicy cię nie dostrzegli. Gra zdobyła pochlebne recenzje – w większości serwisów wynoszą one od czterech do pięciu gwiazdek. Gracze potwierdzają, że rozgrywka wymaga inteligencji, a jednocześnie jest minimalistyczna i ciekawa. Świadczą o tym też oceny od fanów, a obecnie istnieją szanse na to, że będzie jeszcze bardziej popularna. W Google Play oraz App Store pojawi się w obniżonej cenie 7,79 zł.

Każdy poziom, podobnie jak w grze na PC, można przejść na kilka sposobów, zarówno bardzo cicho, jak i metodą siłową. Ta ostatnia nie przyniesie Ci sławy, dlatego unikaj jej.

Dodaj komentarz