Nokia Lumia 625 – ciekawy model

Większość modeli Nokia Lumia ma bardzo podobny, kanciasty design i niezbyt mocne ekrany. Lumia 625 to model, który łączy zalety kilku droższych modeli, dlatego warto mu się przyjrzeć.

Nokia Lumia 625 w podełku posiada standardowe akcesoria – kabel, ładowarkę i słuchawki. Smartfon ma prawie jeden centymetr grubości i nie można powiedzieć, że wygląda tak nowocześnie, jak model od Samsunga lub LG. Ekran, w przeciwieństwie do innych modeli Lumii w podobnej cenie, jest chroniony szkłem Corning Glass 2. Niestety, pojawia się poważny problem z kolorem czarnym – po prostu wyświetla się jako szary.

Smartfon nie ma wymiennego akumulatora. Zaletą tego modelu jest zoptymalizowane działanie systemu Windows – działa znacznie szybciej, niż Android na sprzęcie o podobnej cenie. Model obsługuje LTE, co także jest rzadkością w przypadku tanich modeli smartfonów. Esteci ucieszą się z tego, że można zmienić kolor smartfona, dzięki zamianie obudowy na inną. Podsumowując – to dobry smartfon dla niezbyt wymagających osób.

Nokia Lumia 625 na Oceniakach zdobyła 5 gwiazdek, co jest jednym z lepszych wyników wśród smartfonów.

Dodaj komentarz