Nokia N1 – kiedy będzie w Polsce?

Nokia N1 to tablet, który zaczyna w końcu pojawiać się na innych rynkach, niż tylko chiński. Efekt współpracy Foxcomma z Nokią, mocno naśladujący tablety Apple, pojawił się już w Tajwanie, a pojawienie się go w innych azjatyckich krajach to kwestia czasu.

Czy można spodziewać się premiery tego modelu w Europie? Oczywiście, że tak, bo pierwsze egzemplarze pojawiły się już na Amazonie, w bardzo wysokiej cenie.

Ekran tego modelu ma 7,9 cala i rozdzielczość 2048 na 1536 pikseli. Procesor to energooszczędny Intel Atom, wspierany 2 GB RAM. Plusem procesora będzie na pewno temperatura działania, szczególnie teraz, gdy wiele smartfonów z procesorami Qualcomm Snapdragon ma problem z przegrzewaniem się.. System to najnowszy Android.

Tablet charakteryzuje się świetnym wykonaniem, a wiele osób do zakupu zachęci to, że w Azji kosztuje zaledwie 250 dolarów. Trudno znaleźć więcej tabletów dostępnych w tej cenie, które oferują tak dobrą specyfikację. Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się tego modelu w szerszej dystrybucji.

Dodaj komentarz