NOOK GlowLight Plus- interesujący wodoodporny czytnik e-booków

Marka Barnes & Noble zaprezentowała swój nowy czytnik książek elektronicznych- NOOK GlowLight Plus. Czytnik może pochwalić się wodoodpornością oraz przednim podświetleniem. Sprzęt został wyceniony na 130 dolarów. Oto jak wygląda specyfikacja tego urządzenia.

6-calowy ekran wykonany w technologii E-Ink w rozdzielczości 300 ddpi. Na górnej części obudowy zastosowano w pełni regulowane podświetlenie wykonane z diody LED, które usprawni czytanie w ciemnych pomieszczeniach. Wodoodporna konstrukcja obudowy pozwoli nam na czytanie nawet podczas kąpieli. Za zasilanie odpowiada akumulator, który pozwoli na korzystanie z urządzenia nawet do sześciu tygodni na jednym cyklu ładowania.

Producent wyposażył czytnik w 4 GB pamięci wewnętrznej, na której będziemy mogli przechowywać swoje książki. Dodatkowo udostępnił chmurę na pozycje zakupione w księgarni Barnes & Noble. Dodatkowo w czytniku znajdziemy moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie N oraz port micro USB2.0. Waga urządzenia wynosi 195 gramów.

Dodaj komentarz