Galaxy A, droga seria smartfonów Samsunga

W sieci pojawiły się nowe informacje na tema nowej serii smartfonów firmy Samsung. Noszą one nawę Galaxy A, a w serii pojawi się kilka różnych modeli. Mają się nazywać A3, A5 i A7 i w przeciwieństwie do Galaxy Alpha nie będą aż tak drogie. W teorii.

Strona SamMobile, która specjalizuje się w nowościach od koreańskiego producenta oszacowała koszt nowego Galaxy A3 z łącznością LTE. Ma kosztować od 350 do 400 funtów, co plasuje go wśród drogich modeli. Podobnie jest z A5, kosztującym ponad 400 funtów i A7, którego cena zacznie się od 450 funtów. Jak widać, Samsung każe sobie bardzo drogo płacić za metalową obudowę.

Według danych z sieci najmocniejszy model A7 nie będzie tak powszechnie dostępny, co inne modele. Sprzedaż jedynie w wybranych krajach znacznie zmniejszy możliwość taniego kupna w Polsce. Taka taktyka wynika z wprowadzenia na rynek modelu Galaxy Alpha, który ma podobną specyfikację do A7, przez co firma boi się spadku sprzedaży mocnego modelu z najwyższej półki cenowej i jakościowej.

Dodaj komentarz