Nowa edycja Icewind Dale

Gracze starej daty na pewno pamiętają słynnego RPG Icewind Dale. Na szczęście o tej grze nie zapomnieli także twórcy gier na Androida i pokazali nową wersję Icewind Dale Enhanced Edition. Dzięki niej można grać w starym stylu i pokonywać ulubione krainy. Gra nie należy do tanich, bo kosztuje aż 30 złotych, ale zapewniamy, że warto ją pobrać.

W nowej wersji dodano na przykład nowe umiejętności, takie jak tworzenie własnych broni i czarnoksięstwo. Możesz teraz odkryć tysiące nowych zaklęć i itemów, takich jak magiczne zbroje i bronie. Dodano także nowe klasy bohaterów, dzięki czemu będzie nam łatwiej tworzyć drużyny i walczyć z największymi bosami. Na plus można zaliczyć także lepszy wygląd aplikacji – dodano nowy pasek u dołu ekranu, dzięki czemu gra na małym ekranie jest łatwiejsza.

Kolejną nowością jest dodanie zadań, które do tej pory nie były dostępne. Icewind Dale w pierwszej wersji miało kilka błędów, a edycja Enhanced naprawia je wszystkie. Gra jest dostępna jedynie w wersji angielskiej.

Dodaj komentarz