Nowa Fifa na komórki

Firma Electronic Arts jest często krytykowana za swoje pozycje, jednak nie dotyczy to serii Fifa. Już niedługo pojawi się jej kolejna wersja na system operacyjny Android, tym razem nosi ona nazwę Fifa Ultimate Team 15. Można w niej zbierać uwielbiane przez graczy karty piłkarskie, a ogromnym plusem w stosunku do poprzednich części jest ułatwione sterowanie.

W tej odsłonie można zrobić więcej tricków za pomocą prostszych gestów, a wszystko dopasowuje się do pozycji gracza. Jeśli nowe sterowanie Ci się nie podoba, możesz przełączyć się na te, które było używane poprzednio.

Nie zabrakło tego, co stanowi o wartości serii Fifa – nowych graczy, piłek, ubrań piłkarskich, trenerów i boisk. Karty mogą być kupione za coiny, które zyskujesz za wygrywanie kolejnych meczów, a także za prawdziwe pieniądze.

Sporo jest także statystyk i ustawień, które możemy przeglądać w czasie pomiędzy meczami. Możesz usprawnić swoją drużynę podczas treningów, a także dokonywać transferów i sprzedawać graczy, by zyskać pieniądze.

Dodaj komentarz