Nowa poczta z aplikacją Inbox

Niektóre aplikacje są tak poszukiwane, że aby mieć do nich dostęp, trzeba otrzymać zaproszenie od twórców. Tak było kiedyś z Gmailem, a teraz wszyscy chcą otrzymać wyróżnienie i móc korzystać z Inbox – czyli nowego sposobu na porządkowanie swoich wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej. Inbox to program, który samodzielnie przyporządkowuje odebrane wiadomości do jednej z kilku grup i robi to bardzo dobrze. Wiadomości, które są mniej ważne, nie są wyświetlane użytkownikowi, gdyż trafiają od razu do konkretnej skrzynki odbiorczej. Dzięki Inbox masz dostęp do przypomnień, także tych, które są powiązane z danymi aplikacjami. Przez nie nie zapomnisz o tym, że masz komuś odpisać na wiadomość.

Możesz również korzystać z bardzo zaawansowanego wyszukiwania, które ułatwia znalezienie informacji w zatłoczonej skrzynce e-mailowej.

Program jest połączony z aplikacją Gmail, która chroni cię przed nadmiarem spamu. Inbox nie działa bez połączenia z Gmailem. Jeśli chcesz mieć ten program, napisz e-mail do Google z prośbą o jego udostępnienie.

Dodaj komentarz