Nowa seria smartfonów Samsung E5 i E7

Samsung niedawno pokazał zupełnie nową serię smartfonów Galaxy A, która jest wyposażona w ramkę z aluminium i ma podobne parametry, jak seria S. Dziś pojawiły się pogłoski o kolejnej serii, tym razem E, która będzie zapoczątkowana przez Galaxy E7.

Galaxy E5 to model, który ma ekran o przekątnej 5 cali super AMOLED i rozdzielczość 720 pikseli. Procesor to Snapdragon 410 taktowany zegarem 1,2 GHz. Model ma także 2 GB RAM i 16 GB pamięci na dane użytkownika. Aparat w tym modelu ma 8 MP, natomiast kamerka z przodu – 5 MP. Bateria ma pojemność 2300 mAh.

Galaxy E7 jest większy – ma ekran 5,5 cala 1280 na 720 pikseli, a jego aparaty mają rozdzielczość 13 MP i 5 MP. Akumulator w tym modelu ma 2950 mAh. Pozostałe elementy wyposażenia są takie same.

Modele bardzo przypominają wspominaną wcześniej serię A, jednak różnią się wykonaniem. W ich przypadku obudowa jest plastikowa, dlatego będą ich tańszymi odpowiednikami. Być może zobaczymy kiedyś plastikową serię Galaxy Note, która na pewno znalazła by nabywców.

Dodaj komentarz