Nowa wersja Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych produkcji na androida. Mogliśmy w nią grać zarówno na smartfonach, jak i w portalach społecznościowych. Teraz pojawiła się druga część tej niesamowicie wciągającej układanki.
W odsłonie Candy Crush Soda Saga odnajdą się zarówno osoby znające poprzednią część, jak i te, które nigdy w nią nie grały. Różnice są niewielkie i polegają na zmianie przedmiotów, które układamy. Poprzednio były to cukierki i czekoladki, a teraz można układać napoje i żelki.
Gra na początku pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, a teraz można ją ściągnąć na całym świecie. Jeśli szukasz gry, która da Ci rozrywkę na długie godziny, oferuje kilka trybów rozgrywki i jest całkowicie pozbawiona przemocy, zapraszamy do zapoznania się z nią na Google Play Store. Pojawienie się nowej wersji tej aplikacji zostało zauważone na Facebooku, gdzie mnóstwo osób narzeka na nadmiar powiadomień o dobrych wynikach w wirtualnej rozgrywce. Jeśli grasz w nią, postaraj się wyłączyć powiadomienia.

2 komentarze do “Nowa wersja Candy Crush Saga”

Dodaj komentarz