Nowa wersja Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 to urządzenie, które przyciągnęło uwagę całego świata zainteresowanego technologiami mobilnymi. Smartfon jest bardzo duży i oferuje możliwości, które do tej pory nie były dostępne w innych phabletach. Co więcej, model Note Edge to coś, czego jeszcze nie było na rynku i ludzie odkryli dzięki niemu potencjał zakrzywionych wyświetlaczy.

Samsung pokazał ostatnio jeszcze mocniejszą wersję Galaxy Note 4 – tym razem jest to SM-N916S, który ma lepszy procesor. Tym razem wpakowano do niego procesor, który obsługuje instrukcje 64 bitowe. Co prawda, tego typu zabieg jest czysto komercyjny, bo twórcy aplikacji nie zauważają poprawy działania programów na takich procesorach, ale wkrótce może się to zmienić. Jedno jest pewne – smartfon pojawi się z systemem operacyjnym Android 5,0, który pozwala na wykorzystywanie instrukcji 64 bitowych.

Galaxy Note 4 to jeden z najpopularniejszych modeli biznesowych, który zapewnia nie tylko dobrą wydajność, ale także doskonały obraz i świetne wykonanie.

Dodaj komentarz