Nowa wersja Gionee Elife wkracza do Polski

Prestigio, mimo swojej imponującej nazwy nie jest najczęściej wybieranym smartfonem w naszym kraju. Nowy model zaimponuje jednak bardzo niską grubością – Prestigio Grace ma grubość 5.5 mm. Producent drobnym drukiem pisze, że jest to Gionee Elife s5.5, który miał premierę kilka miesięcy wcześniej.

Mimo tak małej grubości, smartfon jest nieźle wyposażony. Opis wypada zacząć od kamery o rozdzielczości 13 MP, która jest wyposażona w diodę doświetlającą. Co więcej, jego procesor to MediaTek o ośmiu rdzeniach taktowanych zegarem 1.7 GHz, połączony z wydajną kartą graficzną Mali i 2 GB RAM. Powinno to zapewnić płynną prezentację treści w systemie operacyjnym Android KitKat.

W smartfonie o tak niskiej grubości nie zapomniano o mocnej baterii – mimo swoich wymiarów, ma 2300 mAh. Niestety, ale nie można liczyć na pracę dłuższą, niż 1 dzień. 16 GB pamięci i 5 MP na przedniej kamerze to wartości, które zaspokoją potrzeby większości użytkowników. Kamera jest chroniona Gorilla Glass 3. Model kosztuje około 1250 złotych i niebawem pojawi się w polskich sklepach.

Dodaj komentarz