Nowa wersja Moto X – trochę zmian

Smartfon Moto X z roku 2014 to model oferujący wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Procesor to mocny Snapdragon 801. Moto X prezentuje się bardzo elegancko – jego ramki nie są co prawda tak małe, jak w LG G3, jednak zapewniają mu dobry wygląd. Obudowa jest z tyłu wypukła i smartfon jest na końcach wąski, a na środku ma ponad 1 cm. Dzięki temu lepiej leży w dłoni, ale chybocze się, gdy leży na stole. Całość uzupełnia metalowa ramka. W tylnej części obudowy zastosowano plastik, jednak możesz dokupić ramkę z kilku innych materiałów. Niestety, Polacy nie mają na razie możliwości zakupu spersonalizowanej obudowy z Moto Makera, ale niedługo w sprzedaży pojawi się wersja z obudową z drewna lub ze skórzanymi wstawkami.

Minusem jest brak złącza na kartę microSD. W przypadku wersji z mniejszą ilością pamięci, na dane będziemy mieli jedynie 8 GB, co jest słabym rezultatem.

Motorola X jest wykonana z materiałów wysokiej jakości i jest to doskonały wybór dla osoby poszukującej mocnego smartfona do różnych zadań.

Dodaj komentarz