Nowa wersja programu Plex

O programie Plex pisaliśmy już kilka razy. Ostatnio pojawiła się jego nowa wersja, która nazywa się Plex Home i umożliwia kontrolę rodzicielską i łatwiejsze udostępniania plików, a także zarządzanie kontami. Użytkownicy mogą wybierać, jakimi informacjami będą się dzielić z innymi profilami.

Aplikacja zyskała jeszcze jedną funkcjonalność, gdyż można z niej korzystać także w formie aplikacji web. Pozwala to na uzyskanie większej kontroli podczas udostępniania plików, albumów muzycznych i nawet pojedynczych piosenek.

W Home Plex możesz się przełączać między profilami za pomocą kodu pin, który służy także do odblokowywania twojego smartfona. Jeśli chcesz wypróbować możliwości tej aplikacji, powinieneś wejść na stronę Plex Media Center i pobrać najnowszą wersję.

Można z niego korzystać także na takich urządzeniach, jak Chromecast i Fire TV. Według firmy, która stworzyła aplikację Plex, niedługo pojawią się nowe opcje, które pozwolą na skuteczniejsze korzystanie z programu i rozszerzą jego możliwości.

Dodaj komentarz