Nowa wersja Samsunga Galaxy pojawi się w sklepach Verizon oraz AT&T.

Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieliśmy o tym, że istnieje – a dzisiaj jest już w sprzedaży. Samsung Galaxy S4 w wersji deweloperskiej pojawił się właśnie w ofercie kilku różnych amerykańskich sprzedawców. Sprzedaż jako pierwsi zaczęli najwięksi gracze na tym rynku – czyli Verizon oraz AT&T. To ciekawe, że w ofercie sklepu AT&T jest Samsung Galaxy S4 w wersji Google – czyli z zainstalowanym oprogramowaniem Android, które można poprawiać za pomocą uaktualnień z Google, a główny rywal, czyli Verizon, nie oferował takiej alternatywy.

Wersja deweloper różni się tym, że ma odblokowany bootloader – dzięki czemu właściciel ma o wiele większą kontrolę nad swoim smartfonem niż w zwykłej wersji.

Oczywiście, społeczność użytkowników bardzo szybko rozbroiła zabezpieczenia Galaxy S4, ale czasem zmiany muszą pójść jeszcze dalej. Z tego powodu bardzo pożądane są zmiany, które można określić jako wręcz nieoficjalne. Pozwalają one na odblokowanie wielu dotychczas zablokowanych opcji.

Trudno określić ze stuprocentową pewnością co będzie nam zaoferowane w wersji deweloper. Z pewnością jest ona droższa niż standardowe modele, szczególnie jeśli chodzi o wersję na abonament. Będziemy w dalszym ciągu śledzić wydarzenia na temat Samsunga w wersji deweloper i na bieżąco informować o nich naszych czytelników.

Dodaj komentarz