Nowe gry z serii Angry Birds

Firma Rovio po raz kolejny odcina kupony z serii gier Angry Birds – tym razem w dwóch odsłonach. Gracze będą mogli pograć sobie w pozycje o nazwie Angry Birds Stella Pop! I Angry Birds Fight, które prawie się od siebie nie różnią.

Gry są bardzo proste i w pierwszej kolejności mogą pobrać je mieszkańcy Kanady i Tajlandii. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to gry przypominają układanki z serii Candy Crush Saga. Największą innowacją jest to, że w grze możemy grać postaciami z pierwszych część gry. Jesteśmy pewni, że przyciągnie to wszystkich fanów.

Mało prawdopodobne, że te gry wniosą coś ciekawego do tematu gier na smartfony, jednak nie mamy wątpliwości, że będzie w nich sporo mikropłatności, na których Rovio nieźle zarobi. Poprzednie pozycje, takie jak na przykład Angry Birds Transforers, to gry, które były znacznie bardziej dopracowane.

Zastanawiamy się, czy Rovio działając w taki sposób jest w stanie przyciągnąć nowych fanów, którzy nie grali w poprzednie części Gniewnych Ptaków. Gry opierające się o jedną markę, rzadko kiedy są dobre.

Dodaj komentarz