Nowe obudowy na Galaxy Note 3

Nowe obudowy na Samsung Galaxy Note S3 pozwolą uchronić ekran tego wielofunkcyjnego urządzenia. W ofercie sklepów internetowych można kupić kilka idealnie dopasowanych do ekranu obudów wysokiej jakości. Przed zakupem warto pooglądać kilka modeli i zastanowić się, który z nich będzie nam najbardziej odpowiadać. Ciekawą propozycją jest Spigen Bounce, obudowa wykorzystująca materiał TPU, odporny na odciski palców, dający się wyginać a jednocześnie bardzo mocny. Obudowa posiada interesującą strukturę i pozwala na dostęp do wszystkich portów. Cena – około 11 dolarów.

Diztronic Flexible TPU stworzono z tego samego materiału. Producent zapewnia, że w tej obudowie smartfon będzie odporny na upadki oraz na uderzenia w twarde powierzchnie. Model zasłania przyciski do zwiększania głośności, co jest pewnym minusem. Można kupić obudowę w różnych kolorach – także stylową czarną oraz przezroczystą.
Speck Candy Shell zapewnia maksymalną przyczepność tabletu do rąk – jest wykonana z twardego tworzywa oraz gumy. Kosztuje niecałe 40 dolarów.

Dodaj komentarz