Nowe opcje Falcon 3 Pro

Niedawno pisaliśmy o aplikacji Falcon Pro 3, która jest jedną z najlepszych alternatyw, jeśli chodzi o aplikacje do obsługi portalu Twitter. W poprzednim artykule narzekaliśmy na małe możliwości konfiguracji appki, jednak jej deweloper szybko zareagował na niezadowolenie klientów.

Falcon Pro 3 zyskał niedawno aktualizację, która uzupełnia braki. Dzięki nowym ustawieniom, to użytkownik decyduje kiedy aplikacja ma się aktualizować. Nie ma teraz problemu z ustaleniem rozmiaru tekstu i dźwięków powiadomień. Można także ustawić, że program będzie aktualizował się jedynie wtedy, gdy użytkownik znajdzie się w zasięgu sieci Wi-Fi. Można także zapisywać zdjęcia na karcie pamięci. Aplikacja działa szybciej i nie ma tylu błędów.

Zdaniem wielu użytkowników zmiany są na plus, ale twórcy Falcon Pro 3 muszą dokonać jeszcze kilku poprawek. Na pewno konieczne jest wprowadzenie obsługi wiadomości bezpośrednich. Aplikacja kosztuje zaledwie 3,99 dolara, dlatego łatwo przekonać się o jej zaletach na własnym koncie.

Dodaj komentarz