Nowe opcje Skype 5.0

Program Skype 5.0 na system operacyjny Android pozwoli na łatwiejsze komunikowanie się z naszymi przyjaciółmi. Najnowsza wersja tego programu oferuje nowe opcje, dzięki czemu łatwiej odnajdziemy naszych znajomych i rodzinę wtedy, gdy nie są aktualnie w sieci. Wersja pozwala na dodawanie linku do kontaktów w książce telefonicznej Skype. Dzięki temu przez program będzie można wysłać wiadomość, w której poprosimy o prawdziwy adres lub telefon.

Opcja jest bardzo ciekawa szczególnie dla osób, które mają konto Microsoft i z jego użyciem logują się na Skype. Dzięki niemu można także połączyć kontakty z książki telefonicznej tego konta z kontem Skype.

Te opcje nie są obowiązkowe – możesz wejść w ustawienia programu i je wyłączyć. Jeśli pragniesz zachować prywatność, to przydatną opcją jest wysyłanie prośby o kontakt, ale bez pokazywania swojej tożsamości. Jak widać, ta aktualizacja programu Skype przynosi wiele ciekawych opcji, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze lepiej kontaktować się z różnymi osobami.

Dodaj komentarz