Nowe opcje w Google Play Newsstand

Właśnie pojawiły się zmiany w programie Google Play Newsstand. Program jest często uaktualniany, a nowe opcje nie przyniosą rewolucji. Pomogą one za to użytkownikom, którzy często korzystają z usługi. Jedną z nowości jest wyszukiwanie Content Discovery. To największa zmiana interface, dzięki której można szybko orientować się w nowych informacjach politycznych, sportowych oraz biznesowych. Wszystko zostało zgromadzone w jednym miejscu.
W szybki sposób można posortować teksty według ich tematu lub kategorii. Zmieniono też panel nowości i połączono Newsy oraz „My magazines” w jedną galerię. Nie można za to zmienić opcji automatycznego pobierania nowych informacji do tego folderu, gdyż zniknęła ona z menu. Wszystkie informacje będą zatem pobierane automatycznie po włączeniu programu, czy tego chcemy, czy też nie.
Wersja 3.20 pojawiła się w Google Play Store, dlatego warto ją pobrać i zapoznać się ze zmianami. Na uwagę zasługuje także widget tego programu, który można umieścić na pasku pulpitu.

Dodaj komentarz