Nowe opcje w Plague Inc.

Uaktualnienie do gry Plague Inc. Mutation 8 pojawi się w przyszłym miesiącu. Firma dystrybuująca grę zapowiada ogromną ilość nowych opcji oraz inne zmiany. W tę grę gra już 25 milionów graczy na całym świecie, dlatego najwyższy czas, by pojawiły się uaktualnienia. Mutation 8 pozwoli na dodanie kilku nowych trybów gry, uatrakcyjniających rozgrywkę.
Nowa trudność mega-brutal będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które uważają grę na najtrudniejszym dotychczasowym poziomie za nudną. Nie będzie tyle apteczek oraz pojawią się kolejne utrudnienia.
Nowe opcje gry – Shuffle Plague, Turbo Plague oraz Lucky Dip Plague sprawią, że rozgrywa nabierze zupełnie nowego charakteru. Kolejną zmianą jest to, że można używać kodów w każdym rodzaju gry i nawet łączyć je ze sobą. Najważniejszym dodatkiem są nowe scenariusze, dzięki którym gracz może odkryć nowe światy i walczyć z wirusami sprzed 30 000 lat. Jeden z czterech nowych scenariuszy przenosi nas także w czas przyszłości. Nowa wersja gry pojawi się w kwietniu.

Dodaj komentarz