Nowe opcje w programie Yelp

Już w czerwcu będzie można dodawać filmy dzięki aplikacji Yelp. Ucieszą się z tego przede wszystkim osoby, które długo korzystają z tego serwisu, gdyż zdjęcie jest warte tysiąca słów, natomiast nagranie wideo – miliona. Na portalu Yelp pojawi się sekcja Zdjęcia i wideo. Najważniejszym zadaniem, które stoi przed osobami tworzącymi ten portal jest moderacja materiału, by niedostały się na niego żadne dwuznaczne nagrania.
Podobnie jak na Instagramie, nasze nagranie będzie mogło mieć powyżej 12 sekund długości. Metoda odtwarzania oraz dzielenia okna aplikacji na kilka jest bardzo podobna do tego serwisu.
Przypomnijmy, że aplikacja Yelp służy przede wszystkim opisywaniu barów, restauracji i kawiarni i przypomina nieco Trip Advisor. Dzięki nagraniom wideo będzie można pokazać takie miejsca z zupełnie innej strony – na przykład pokazać innym internautom, czy we wnętrzu jest cicho, czy też głośno. Jedno jest pewne – tym razem nie ukryją się żadne niedociągnięcia ze strony obsługi pracującej w takich miejscach.

Dodaj komentarz