Nowe opcje na YouTube

Portal YouTube daje nam możliwość oglądania na żywo pokazów i uczestniczenia w szkoleniach, jednak do tej pory można było z nich korzystać tylko na komputerach. Od wydania nowej wersji aplikacji YouTube na Androida wiele się zmieniło – tym razem programy na żywo można oglądać także na urządzeniach mobilnych.

To znakomita opcja w przypadku osób, które lubią na przykład oglądać pokazy z konferencji lub transmisje koncertów. Jeśli i ty chcesz z niej korzystać, powinieneś pobrać nową wersję aplikacji ze strony Google Play Store. Oprócz tej zmiany, w aplikacji YouTube nie pojawiło się nic nowego.

Niedawno pojawiła się też opcja oglądania przez YouTube filmów, które kupiliśmy w Sklepie Filmy Google Play. W menu aplikacji pojawił się dział zakupy. Dużym minusem jest to, że na razie nie jest dostępne sortowanie filmów w żaden sposób. Po zakupie w Google Play układają się one w kolejności, w jakiej dokonaliśmy zakupu. Warto zajrzeć w to miejsce, gdyż Google udostępniło dla każdego jeden darmowy film.

Dodaj komentarz