Nowe programy i gry na Androida

W tym tygodniu pojawiło się kilka ciekawych aplikacji na system operacyjny Android. Pierwszą z nich jest the1Lucent Icon Theme. Znajdziemy w niej ponad 450 ikon w rozdzielczości HD oraz 2 interesujące tapety. Jeśli pragniesz odmienić swojego smartfona, warto za nią zapłacić niecałe 6 złotych.

AllCast to kolejna ciekawa aplikacja, która właśnie doczekała się aktualizacji. Poprawiono jej działanie oraz dodano kilka nowych opcji. Jej głównym zadaniem jest wysyłanie zdjęć i muzyki na ekran telewizora.

RPG Rusted Emeth to gra wyprodukowana przez Kemco Games. W tej grze uczestniczymy w starciach pomiędzy kilkoma nacjami. Za siedem dolarów można wykupić jej pełną wersję, natomiast w wyprzedaży kupimy ją za 4 dolary. Warto z niej skorzystać i zajrzeć do Google Play Store. Jeśli wolisz spokojniejsze gry, polecamy Ci Another Case Solved. Wcielasz się w niej w prywatnego detektywa. Rozrywka jest darmowa, a na uwagę zasługuje nietypowy świat, zaproponowany przez jej twórców. Słodycze są w nim nielegalne.

Dodaj komentarz