Nowe skiny do smartwatch

Największą zaletą zegarków, które działają na systemie operacyjnym Android Wear jest to, że dzięki nim możesz mieć spersonalizowane i wyróżniające się urządzenie.
Ostatnio pojawiło się trochę nowych „skinów” do zegarków, co jest bardzo przydatne, gdyż Google zamknęło możliwość ich robienia przez deweloperów niezwiązanych z ich firmą. Jeśli pragniesz minimalistycznego, sportowego zegarka, to warto ściągnąć sobie SweepWear, czyli nakładkę pokazującą tylko to, co niezbędne.
Zamiast informacji o dacie i innych, niepotrzebnych rzeczach, na ekranie smartwatch wyświetli się jasnozielona godzina i łuki, które sygnalizują przepływ czasu. Można wybrać spośród 6 różnych schematów kolorystycznych i zmienić rodzaj wyświetlania czasu z 24 H na 12 H. To jedna z najciekawszych aplikacji na Android Wear, dzięki której zyskasz zupełnie nowy smartwatch bez żadnych opłat. Miejmy nadzieję, że czas działania baterii po włączeniu takiego dodatku będzie dłuższy niż jeden dzień, gdyż to najważniejszy czynnik wpływający na funkcjonalność smartwatch.

Dodaj komentarz