Nowe tablety w AT&T

Sieć AT&T jest gotowa do wprowadzenia nowych tabletów firmy Samsung – tym razem chodzi o najwyższą serię Galaxy Note Pro, w której znajdują się modele 12.2 cala oraz 10.1 cali. W ofercie sieci pojawi się też słabszy tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1 – nastąpi to już dziś.
Jeśli szukasz bardzo mocnego tabletu, warto zdecydować się na Galaxy Note Pro 12.2 cala wraz z piórkiem S Pen. Jest on wyznacznikiem linii Note i pozwala na efektywne zapisywanie notatek i rysowanie w tablecie. W sieci AT&T można go kupić za 800 dolarów na dwuletnią umowę, w której płacimy 45 dolarów miesięcznie. Jak widać, cena tabletu jest bardzo wysoka, ale adekwatna do jego możliwości.
Dla osób niepotrzebujących tak mocnego tabletu polecamy zakup Galaxy Tab 4 10.1 cali, którego specyfikacja pozwoli na działanie większości aplikacji, ale nie gier. Na umowę na dwa lata kosztuje on 380 dolarów. W tej sieci można zaoszczędzić 50 dolarów na zakupie jednego z tabletów, jeśli jednocześnie zakupimy smartfon Samsung Galaxy S5.

Dodaj komentarz