Co nowego w Moto E?

Motorola Moto E w pierszej wersji była jednym z najbardziej przystępnych cenowo i ciekawych smartfonów na rynku. To, że nie odniosła sukcesu było spowodowane dziwną polityką Google, która nie chciała jej sprzedawać poza USA. Niedługo w sprzedaży pojawi się druga wersja, zobaczmy co się zmieniło.

Moto E to model, który będzie miał wyświetlacz 4,5 cala o rozdzielczości 540 na 960 pikseli (qHD), a wyświetlacz to prawdopodobnie IPS. Kamera w tym smartfonie ma 5 MP i autofocus, ale może zabraknąć przede wszystkim diody doświetlającej. Smartfon ma mieć jedynie 1 GB RAM (minus), ale w zamian dostaniemy łączność LTE, której próżno szukać w innych modelach. Moto E będzie wyposażona prawdopodobnie w procesor Snapdragon 400 lub jego nowszą wersję 410. Użytkownicy bardzo ucieszą się tej drugiej wersji, która ma znacznie większe możliwości.

System operacyjny tego smartfona to Android 5.0 – nawet znacznie wcześniejszy model Moto G w drugiej wersji miał ten system, dlatego będziemy mieli szansę kupić „małego Nexusa” w jeszcze niższej cenie.

Dodaj komentarz