Run Suckboy! Run! – nowość w realiach LittleBig Planet

W internecie pojawiła się gra o nazwie Run Suckboy! Run!, którą można ściągnąć na Vita, iOS oraz system Android. Tytuł oczywiście nawiązuje do słynnej kwestii z filmu Forrest Gump, jednak toczy się w świecie popularnej gry LittleBigPlanet. Jej pojawienie się było dużym zaskoczeniem dla fanów tej serii. W tej grze podróżujesz przez krainę Craftworld, zbierając walutę, którą następnie zamieniasz na power-upy i ubrania dla swojej postaci. Ubrania w tej grze nie zachwycają, ale pozwalają na uzyskanie nowych umiejętności. Pieniądze można przeznaczyć na power-upy takie, jak Jet Pack, tarcza czy też Magnet i Glider, a żeby poznać ich właściwości, trzeba koniecznie zagrać.

W tej grze pojawia się system losowego przyporządkowywania misji, dlatego za każdym razem, gdy włączymy grę, zajmujemy się innymi rzeczami.

Co ciekawe, ta gra będzie także bezpłatnym dodatkiem wbudowanym w Little Big Planet 3 i zagramy w nią na konsoli PlayStation 3 i PlayStation 4. premiera na Androidzie ma miejsce w październiku.

Dodaj komentarz