Nowości od Asusa

Firma Asus pokazała na targach Computex 2014 swoje nowe FonePady i tablety z serii MeMoPad. Nowości mają przekątną ekranu 7 i 8 cali. MeMoPad to urządzenia o rozdzielczości ekranu co najmniej 720p lub więcej, wszystkie z nich są wyposażone w system Android 4.4 KitKat oraz nakładkę Zen UI. Najmniejszy z nich, MeMo Pad 7 ma ekran 1280 na 800 pikseli i procesor 64 bit Intel Atom Quad, taktowany zegarem 1,86 GHz.
Model używa technologii Miracrast i CSR Bluetooth, co pozwala na przesyłanie muzyki do specjalnych głośników i odtwarzanie jej przez ponad 8 godzin. Waga tabletu wynosi niespełna 300 gram. Tablety dostępne są w wielu kolorach. Najlepszym modelem z serii jest Asus MeMo Pad 8 z ekranem 8 cali Full HD i procesorem 64 bitowym Intel Atom Z3580, taktowanym zegarem 2.3 GHz. Posiada on Wi-Fi oraz łączność z sieciami LTE i NFC. Waga jest identyczna jak w przypadku poprzedniego modelu.
Nowy interface przynosi nowoczesne i płaskie ikony, różne schematy kolorów i animacje, dlatego użytkownik będzie z niego zadowolony.

Dodaj komentarz