Nowości od firmy Huawei

Firma Huawei w końcu pokazała nowe smartfony z serii Honor. Z tej okazji stworzyła w Chinach wydarzenie, podczas którego jej modele były porównane ze smartfonami Xiaomi. Okazuje się, że oferują one świetne opcje w zamian za niewygórowaną cenę. Honor 3x oraz Honor 3c to modele pokazane już w grudniu tamtego roku, natomiast ich nowe wersje o nazwach 3x Pro i 3c 4G oferują jedynie kilka nowych opcji i lepsze podzespoły.
Model 3X pro w porównaniu do poprzednika ma lepszy wyświetlacz (1080 p w porównaniu do 720p), wykonano go w doskonalszej technologii (LTPS) i powiększono w nim pamięć na dane użytkownika (teraz jest to 16 GB). Jego obudowa ma delikatną teksturę.
Pozostała część specyfikacji jest identyczna. W przypadku drugiego modelu zmianie uległ moduł sieci internet. Teraz może on korzystać z chińskiej sieci TD-LTE 4G. Poprawiono w nim procesor (teraz jest to HiSilicon Kirin 910 1,6 GHz quad core), obudowę oraz system operacyjny. Można teraz korzystać z Androida 4.4 bez konieczności ściągania aktualizacji.

Dodaj komentarz