Nowy interface od LG

Firma LG podaje nowe informacje na temat interface, które będzie dostępny w nowych modelach. UX 4.0, bo tak brzmi jego nazwa, pozwoli na wiele nowych akcji.

Pierwszą nowością jest Quick Shot, czyli robienie zdjęć nawet wtedy, gdy wyświetlacz jest wyłączony. Kolejnym dodatkiem jest pokazywanie tylko najważniejszych powiadomień, ale zgromadzonych w jednym miejscu. Osoby aktywne na pewno docenią kalendarz – teraz można na niego przeciągnąć notatki z Facebooka i zaplanować nowe działania.

Smart Notice to opcja nieco przypominająca Google Now, która analizuje nasze zaplanowane akcje i podpowiada nam na przykład informacje o korkach lub pogodzie.

Firma LG stawia nie tylko na bardzo mocne podzespoły, ale także o zmniejszenie ilości aplikacji instalowanych na urządzeniu wraz z systemem operacyjnym. Dzięki temu będzie on działał znacznie szybciej. Smartfony stają się coraz bardziej inteligente i podpowiadają nam na przykład, jak się ubrać. Aż strach pomyśleć co będzie, gdy rozładuje się nam bateria.

Dodaj komentarz