Nowy model firmy Meizu

Firma Meizu to producent z Chin, który szczególną uwagę zwraca na to, by jego urządzenia były wydajne i eleganckie. W tej chwili w sprzedaży znajduje się model o nazwie Meizu MX3, natomiast wkrótce nastąpi premiera nowego modelu – Meizu MX4.

Interesującym elementem tego smartfona może stać się czytnik odcisków palców, jednak do końca nie wiadomo, czy zagości w nowym modelu – na ten temat pojawiły się jedynie plotki.

Firma Meizu zapowiada umieszczenie w MX4 nieco większego wyświetlacza, co nie powinno jednak znacząco wpłynąć na wielkość całego smartfona. Ramki będą jeszcze mniejsze, niż w jego poprzedniku. Plotki donoszą, że ma być w nim użyty bardzo mocny procesor Snapdragon 805 lub Samsung Exynos Soc (który bardzo rzadko pojawia się w smartfonach innych firm), wraz z 3 GB RAM i kamerą 20 MP. Wyświetlacz ma mieć rozdzielczość 2k.

Jak widać, zapowiada się kolejny bardzo mocny smartfon, który może namieszać na rynku modeli przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników urządzeń mobilnych.

Dodaj komentarz