Nowy Samsung SCH-W2013!

Samsung nigdy nie był nieśmiały i chętnie wprowadza na rynek nowy i jednocześnie nietypowy sprzęt.

Na rynek Chiński wprowadzony został nowy  Samsung SCH-W2013 – jest on wyposażony w klapkę, dwa ekrany i cztery rdzenie!  Wewnątrz znajduje się  1.4 GHz  procesor z 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, możliwość rozszerzenia do 64 GB za pomocą gniazda kart microSD, 8-megapikselowy aparat fotograficzny HD. 

Jeśli chodzi o oprogramowanie, to telefon jest zasilany przez Android 4.0 Ice Cream Sandwich i Samsung TouchWiz, prawdopodobnie oba zostały ulepszone, aby pomieścić się w niezwykłej obudowie. Łączność jest w postaci dwóch gniazd SIM – jeden dla GSM, CDMA .

Jeszcze bardziej interesujące jest to, że W2013 jest najwyraźniej przeznaczony dla (i sprzedawany przez) aktora i artystę sztuk walki Jackie Chana. Engadget donosi, że telefon został zaprezentowany na koncercie charytatywnym , gdzie Chan był pod ręką, aby prezentować swój własny W2013. 

Jeśli chodzi o cenę, telefon jest urządzeniem luksusowym, i tak będzie podobno mieścić się,  gdzieś w okolicach 3000 dolarów (tak, to jest prawidłowa liczba zer).

(źródło: http://phandroid.com/)

Dodaj komentarz