Nowy smartfon od Lenovo – K3 Music Lemon

Firma Lenovo już niedługo wprowadzi swoje smartfony do Polski, a aktualnie możesz je sprowadzić z Anglii i innych krajów. Wspominamy o tym dlatego, że firma pokazała właśnie nowy model K3 Music Lemon, który powinien dać pstryczka w nos największemu konkurentowi Lenovo, firmie Xiaomi.

Smartfon w ogniście żółtej obudowie ma ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 na 720 pikseli. Wyposażono go także w procesor Snapdragon 410 taktowany zegarem 1,2 GHz. Jego bateria ma 2300 mAh – niewiele, ale przy niezbyt mocnym procesorze powinno wystarczyć.

W smartfonie wykorzystano technologię o nazwie Waves MaxxAudio, dzięki której dźwięk płynący ze słuchawek jest znacznie lepszy. Smartfon posiada aparat o rozdzielczości 8 MP i kamerę przednią 2 MP. Pamięć to 16 GB (można rozszerzyć za pomocą karty), możesz się też połączyć z większością sieci bezprzewodowych.

Smartfon kosztuje dziś 100 dolarów i jest to bardzo atrakcyjna cena, jak za model od jednego z najlepszych producentów smartfonów na świecie.

Dodaj komentarz