Nowy tablet firmy Verizon – Ellipsis 8

Sieć Verizon pokazała niedawno swój tablet z przekątną ekranu 8,1 cala. Model cieszy oko niezłym designem i nosi nazwę Ellipsis 8. Tablet ma niezbyt mocną specyfikację, przez co przykuje uwagę klientów o mniejszych wymaganiach. Jego wyświetlacz ma rozdzielczość 1280 na 800 pikseli, procesor ma 1,5 GHz, a pojemność baterii wynosi 5000 mAh. Kamera z tyłu modelu ma 5 Mp, a tablet pozwala także na łączenie się z sieciami LTE.

System operacyjny to Android 4,4 KitKat. Tablet możesz kupić zarówno w abonamencie – kosztuje wtedy około 450 złotych, jak i bez zobowiązań. W drugim przypadku kosztuje około 700 złotych. Cena jest niższa od takich modeli, jak iPad Air czy Galaxy Tab S, jednak trudno powiedzieć, czy to lepszy wybór.

Model będzie obsługiwał nową sieć XLTE i ma dosyć kompaktowe wymiary. Jesteśmy ciekawi, która firma wyprodukowała to urządzenie – przypomina nieco tablety Huawei. Verizon Ellipsis 8 to tablet, który będzie cieszyć się powodzeniem wtedy, gdy jego cena zostanie ustalona na nieco niższym poziomie.

Dodaj komentarz