Nowy tablet od Sony

Sony intensywnie rozwija swoją linię Xperia Z. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że zagości w niej nowy tablet, Sony Xperia Z3. Model otrzymał już certyfikat FCC.

Można dzięki niemu korzystać z takich technologii jak LTE, Bluetooth, Wi-Fi i NFC. Nowy tablet od Sony ma wyświetlacz 8 cali Full HD, procesor quad core Qualcomm Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz, 3 GB RAM i dysk twardy o pojemności 16 GB. To niewiele, ale można go rozszerzyć za pomocą karty pamięci o pojemności do 128 GB. Kamery mają 8,1 oraz 2,2 megapiksela.

Podobnie jak inne nowe produkty Sony, posiada on certyfikat IP68, czyli nie straszny mu jest kurz i przebywanie pod wodą przez 30 minut. Bateria ma pojemność 4500 mAh, co pozwala mu na dość długie działanie poza zasięgiem sieci. Po specyfikacji widać, że Sony postarało się w tym modelu jeszcze bardziej, niż w przypadku nowego smartfona. Brakuje jedynie wiadomości o rozdzielczości wyświetlacza. Zmienił się nieco design tabletu i nie jest już tak prosty, jak Xperia Z2.

Dodaj komentarz