Nowy tablet Surface

Sprzęt produkowany przez Microsoft kojarzy się zwykle z wysoką jakością wykonania oraz nie mniejszą ceną. Podobnie było w przypadku większości tabletów, jednak firma postanowiła odejść od tego wizerunku. Okazuje się, że wraz z partnerami produkującymi dla niego części komputerowe Microsoft planuje wprowadzić serie bardzo tanich tabletów. Nowością jest to, że będzie w nich użyta nowa wersja Windows 8.1, za którą nie będzie trzeba płacić!
Nowa wersja nazywa się Windows 8.1 z Bing, ale jeszcze nie wiadomo, jakie zmiany poczyniono w stosunku do starej wersji programu. Rzecznicy firmy mówią, że będzie można w niej korzystać z domyślnie ustawionej przeglądarki Internet Explorer z wyszukiwarką Bing, co na pewno nie spodoba się większości świadomych użytkowników.
Nowe tablety według niektórych źródeł będą sprzedawane wraz z wersją OEM oprogramowania Windows 8.1. Znacznie bardziej interesującą informacją jest to, że tablety będą posiadać darmową subskrypcję na program Office 356. Jak widać, Microsoft za wszelką cenę stara się zjednać nowych kupujących.

Dodaj komentarz