Nowy, tani samsung

W tamtym miesiącu pisaliśmy o smartfonie Samsung SM-G350, którego projekt jest coraz bliższy ukończenia. To na pewno nie będzie mocny smartfon, a jego cena i możliwości mają być zbliżone do Moto E. Na indyjskiej stronie Zauba pojawiły się nowe opinie na temat tego smartfona, gdyż jej redaktorzy dostali jedną z pierwszych wersji do przetestowania.
W pewien sposób oznacza to, że model jest wciąż rozwijany. Pierwszą opcją, na którą warto zwrócić uwagę jest to, że smartfon działa w technologii dual SIM, co jest w tym kraju niemal konieczne. Jego wyświetlacz ma 4.3 cala, a jego podobieństwo do modelu SM-G357 jest tak duże, że są to prawdopodobnie dwa identyczne modele. Podajmy zatem ich specyfikację.
Smartfon wyposażono w ekran o rozdzielczości 480 na 800 pikseli i procesor 1.2 GHz dual-core, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci na dane oraz kamerę o rozdzielczości 5 Mp, która umie nagrywać wideo Full HD. Kamera z przodu smartfona ma rozdzielczość 0,3 Mp, możemy korzystać także z Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC i systemu Android 4.4.2.

Dodaj komentarz