Nubia Z9 mini i max- nowość od ZTE

Firma ZTE cieszy się coraz większym powodzeniem na polskim rynku. Wkrótce pojawią się dwa nowe modele, wyposażone w elegancką obudowę i bardzo dobry aparat. Szykuje się duża konkurencja dla innych firm. Ich nazwy to Z9 mini i Z9 max. Smartfony różnią się jedynie procesorem i pamięcią RAM, natomiast pozostała specyfikacja jest taka sama.

Nowe Nubie posiadają obudowę z aluminium, zabezpieczoną szkłem Gorilla Glass 3. Wyświetlacz ma rozdzielczość Full HD z bardzo małymi ramkami. Smartfony posiadają nakładkę Nubia UI 2,8, który znacznie modyfikuje wygląd Androida Lolipop.

Aparat z przodu smartfonów ma 8 megapikseli, natomiast z tyłu – 16 Mp. Jeden i drugi aparat wyprodukowała firma Sony. Aparat z tyłu obudowy jest zabezpieczony szkiełkiem szafirowym, które można porysować jedynie diamentem. Procesory zastosowane w tym modelach to Snapdragon 615 i 810 (w droższej wersji). Smartfony mają bardzo dobre baterie o pojemności 2900 mAh. Naszym zdaniem szykuje się hit sprzedaży – konsumenci szukają smartfonów, które oferują właśnie takie możliwości.

Dodaj komentarz