Nvidia zapowiada aktualizację modelu Shield

Podczas gdy niektóre firmy mają problemy z aktualizacjami oprogramowania swoich tabletów, nie dotyczy to Nvidii i … Google. Obydwaj producenci zapowiedzieli, że ich tablety będą gotowe do pracy z najnowszym systemem operacyjnym o nazwie Android Lolipop.

Pozostali producenci, tacy jak Sony Xperia i HTC zapowiedzieli, że aktualizacja będzie dostępna na ich smartfony dopiero za 3 miesiące. Tutaj należą się gratulacje dla firmy, która do niedawna była znana jedynie z kart graficznych. Ich tablety będą przygotowane do pracy z najnowszym oprogramowaniem, co na pewno znacząco zwiększy ich sprzedaż.

Z czasem powinno dojść do wprowadzenia nowego systemu na wszystkich urządzeniach, takich jak telefony, telewizory i zegarki smartwatch. Wielu osobom nie podoba się jednak jego wygląd, gdyż ikony są niemal zupełnie płaskie i mają jaskrawe kolory. To chyba trend na rynku oprogramowania, gdyż podobnie wygląda także nowy system iOS i Windows 10. Ciekawe, jakie możliwości da nam aktualizacja oprogramowania w smartfonie.

Dodaj komentarz