Obniżki cen w Google Play Store

Warto zaglądać na Google Play Store, gdyż często pojawiają się tam obniżki cen gier. Obecnie możesz kupić takie hity jak Assasin’s Creed za jedyne 10 centów, a także kupić sobie Monument Valley, Real Boxing, Need For Speed i wiele innych aplikacji w niskich cenach.

Monument Valley to gra z rewelacyjną grafiką, w której budujemy słynne budowle. Teraz jest dostępna jedynie za 2 dolary. Znacznie taniej wychodzi także gra akcji Amazing Spider Man 2 – przecenioną ją o 70 %. Jeśli masz bardzo mocny smartfon, to nie wypada nie skorzystać z obniżki ceny na Assasin’s Creed Pirates – kosztuje teraz jedynie 0.1 dolara, czyli obniżka wyniosła aż 98 %. Taniej już nie będzie.

Nieco mniejsza promocja jest na trzy następne gry – Real Boxing ze świetną grafiką HD, Double Dragon Trilogy (pochodzącą z czasów konsoli NES) oraz Final Fantasy V. Ta ostatnia gra jest przeceniona o 50 %, a mimo to trzeba na nią wydać około 8 dolarów. Znacznie mniej zapłacimy za popularne wyścigi Need For Speed Most Wanted, która kosztuje 2.5 USD.

Dodaj komentarz