Odbieraj Nagrody

Zaglądasz czasem na Androido.pl, udzielasz się w komentarzach? Jeżeli tak, to rejestrując konto w serwisie, masz szansę na nagrody!

Punkty

Zależy nam na aktywnych użytkownikach, dlatego postanowiliśmy ich nagradzać. Stworzyliśmy specjalne system, który umożliwia gromadzenie punktów poprzez określone aktywności na stronie np. dodanie komentarza.

Do każdej aktywności przypisaliśmy określoną liczbę punktów, pierwsze punkty otrzymasz w momencie rejestracji i zalogowania się w serwisie. Następne zgromadzisz wykonując konkretne akcję. Listę aktywności w raz z przypisaną liczbą punktów znajdziecie na tej stronie.

Odznaki

Oprócz punktów możecie zdobywać odznaki. Odznaki są to dodatkowe wyróżnienia, które pokazują w jakich czynnościach w serwisie byłeś najbardziej aktywny. Za każdą zdobytą odznakę również otrzymujesz punkty. Wykaz wszystkich odznak znajdziesz tutaj.

Nagrody

Nagrody, czyli coś co chyba Was najbardziej interesuje 🙂

Zgromadzone punkty możecie wymieniać na nagrody w naszym sklepie z nagrodami. Ceny nagród prezentowane są w zł, a każde 1 zł = 200 punktom. Po zgromadzeniu wymaganej liczby punktów, możecie je wymienić na wybraną nagrodę w sklepie.

Dodaj komentarz