Odd Bot Out – znajdź drogę

Odd Bot Out to gra z Google Play Store, która wnosi powiew świeżości. Większość gier logicznych kopiuje stare schematy, natomiast w Odd Bot Out zobaczysz coś zupełnie nowego. Aplikacja ma minimalistyczną grafikę, dlatego będzie działała na każdym smartfonie i tablecie. Na początku etapu grasz jedynym robotem, do którego mogą dołączyć kolejne.

Naszym zdaniem jest przejście z jednego punktu planszy na drugi. Aby przejść planszę, musisz wykorzystywać kable, które sterczą ze ścian, używać zapadni i przestawiać klocki, a także użyć do tego innych robotów. W darmowej wersji masz do dyspozycji 10 ciekawych poziomów, natomiast aby przejść kolejne 90, musisz zapłacić 8 złotych. Imponujące jest to, że całą grę stworzyła jedna osoba.

Polecamy ją dla fanów spokojnych gier, w których przechodzenie jednego etapu może zająć nawet kilka godzin. Bez kombinowania nie uda Ci się przejść nawet pierwszej rundy, dlatego jeśli nie masz wystarczająco dużo cierpliwości, najpierw pobierz wersję demo tej aplikacji.

Dodaj komentarz