Oh My Giraffe – sympatyczna gra na Androida

Oh my giraffe to kolejna z gier, która posiada grafikę w stylu pixel art. Mimo tego, że postać, którą kierujemy składa się zaledwie z kilku poligonów, gra przykuwa na wiele godzin. Sterujemy w niej żyrafą, która jest atakowana przez lwy. Jedyną obroną jest rzucanie w zwierzęta owocami z drzew, ale oprócz tego, nasza żyrafa musi zjadać część z owoców. W grze nie ma power-upów, a sterowanie ogranicza się do wskazywania, który owoc ma być zjedzony w danej chwili. Mają one różne kolory, niektóre z nich mają działanie defensywne, inne zaś można tylko zjeść.

OH my Giraffe to gra, za którą trzeba zapłacić 6,72 zł. Taki sposób dystrybucji ma sporo zalet, gdyż mamy pewność, że rozgrywki nie zakłócą żadne mikropłatności.

Jeśli oczekujesz od gry jedynie świetnej grafiki, a rozgrywka nie jest dla ciebie ważna, ta gra nie jest dla Ciebie. Gracze, którzy szukają świetnej rozgrywki, która wciąga na wiele godzin i będą mogli przymknąć oko na grafikę tworzoną w paintcie, będą zadowoleni z zakupu tej gry.

Dodaj komentarz