Onda V919 Air CH- ciekawy high-endowy tablet z Windows 10

Ostatnio w sieci pojawiły się informacje o kolejnym high-endowym tablecie firmy Onda. Będzie to tablet oparty na systemie Windowsem 10- Onda V919 Air CH. Oto garść znanej nam specyfikacji.

9.7-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli i proporcjach 4:3. Zagęszczenie pikseli w jednym calu wynosi 264. Wyświetlacz zatem oferuje nam szerokie kąty widzenia i dobre odwzorowanie kolorów. Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Intel Atom x5-Z8500 o zegarze na poziomie od 1.44 GHz do 2.24 GHz. Układ posiada zintegrowaną grafikę Intel HD Graphics o zegarze na poziomie od 200 MHz do 600 MHz. Wsparciem dla procesora będzie 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 64 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

O tablecie wiemy również, że będzie posiadał obudowę wykonaną z metalu w kolorze złotym, natomiast z przodu, wokół ekranu producent zastosował czarną ramkę. Tablet będzie pracował na systemie Windows 10. Nie znamy jego przybliżonej ceny oraz daty pojawienia się na rynku. Jednak specyfikacja prezentuje się obiecująco, a sam tablet może okazać się świetnym urządzeniem, które wyprzedzi większość tabletów oferowanych przez flagowe firmy.

Dodaj komentarz