OnePlus One – czy zmieni rynek?

Smartfon OnePlus One to model, o którym jest głośno od tygodnia. W sieci pojawiły się zarówno zdjęcia, jak i różne, często rozbieżne specyfikacje tego urządzenia. Producent zaproponował także nietypową formę promocji swojego urządzenia – pierwsze sto egzemplarzy będzie rozlosowane wśród osób, które zniszczą swój stary smartfon w najbardziej efektowny sposób.
OnePlus nie zamierza zbierać zamówień w przedsprzedaży, gdyż obawia się długiego czasu między zamówieniem a wysyłką. Pierwsze smartfony mają pojawić się w sprzedaży w okolicach lipca, a zamówienia będzie można dokonać jedynie po otrzymaniu zaproszenia od inne osoby.
Skąd tyle szumu na temat tego smartfona? Po pierwsze, uwagę przykuwa jego niesamowity, płaski design, ale odróżnia się od innych smartfonów. Można kupić go w wersji 16 GB za 300 dolarów oraz z dyskiem 32 GB za 256 dolarów. Specyfikacja jest doskonała – 3 GB ramu oraz procesor Qualcomm Snapdragon stawia go na takim samym poziomie co Galaxy S5, ale ten model jest znacznie tańszy.

Dodaj komentarz