OneTouch Go Watch- stylowy smartwatch od Alcatela

Targi IFA w Berlinie przyniosły wiele nowości w segmencie smartwatchy. Jedną z tych nowości jest propozycja firmy Alcatel- OneTouch Go Watch. Zegarek oferuje stylowy, usportowiony wygląd i dobrą specyfikację. Oto czym się charakteryzuje.

1,22-calowy, okrągły ekran klasy TFT LCD o rozdzielczości 240 x 204 pikseli. Za moc obliczeniową odpowiada rdzeń wykonany w architekturze ARM Cortex M4 o taktowaniu na poziomie 180 MHz. Producent zaimplementował w smartwatchu moduł Bluetooth 4.0+, NFC, port microUSB służący do ładowania zegarka. Pełne ładowanie trwać będzie do godziny. Dodatkowo w smartwatchu zamontowano kompas, ciekawą funkcję wykrywania humoru użytkownika, moduły odbierania i wykonywania połączeń oraz pisania SMSów, akcelerometr, żyroskop i pulsometr. Za zasilanie posłuży akumulator o pojemności 225 mAh.

Zegarek będzie kompatybilny z systemami Android 4.3+ i iOS 7+. Wymiary tarczy to 41,8 mm średnicy, 10,5 mm grubości i 60 gramów wagi. Urządzenie dostępne będzie w czarno-czerwonym, białym, chromowanym i metalowym wariancie kolorystycznym. Zegarek trafi do sprzedaży w ostatnim kwartale 2015 roku.

Dodaj komentarz