Oppo atakuje konkurencję nowymi modelami

Oppo to firma, która nie boi się konkurencji i w tym roku planuje zwiększyć swoją sprzedaż do poziomu 50 milionów smartfonów. Ma to się stać dzięki nowemu modelowi R1C, który nazwany jest także Oppo R8207.

Smartfon nie zachwyci raczej pięciocalowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1280 na 720 pikseli, ponieważ większe wrażenie robi nowy procesor. Umieszczono w nim Snapdragona 615 i 2 GB RAM. Na dane użytkownika udostępniono 16 GB, aparat smartfona ma 13 MP, a aparat z przodu – 5 MP. Można się łączyć dzięki niemu z sieciami 4G LTE.

Oppo planuje premierę jak najszybciej, ale musi się liczyć z konkurencją ze strony Xiaomi. Ta firma pokaże nowego smartfona już 15 stycznia i prawdopodobnie będzie to kolejny „killer”. Wiadomo, że nowy model będzie wykorzystywał nowoczesny procesor Snapdragon 805 albo 810 i będzie miał 3 GB RAM. Planowane jest także stworzenie urządzenia z procesorem Snapdragon 615.

Xiaomi ma także plany stworzyć najcieńszego smartfona na świecie, ale to przedsięwzięcie nie jest naszym zdaniem tak godne uwagi.

Dodaj komentarz