Oppo Find 7 – bez matrycy 50 MP

Na oficjalnych zdjęciach pojawił się smartfon firmy Oppo. Nosi on nazwę Find 7 i będzie miał aparat o rozdzielczości jedynie 13 megapikseli. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że pierwotnie miała ona wynosić aż 50 MP. Zdjęcia pojawiły się na stronie Red Dot 21, która zajmuje się tematyką technologii mobilnych. Producent udostępnił informacje o rozdzielczości wyświetlacza nowego sprzętu. Ma ona wynosić 2650 na 1440 pikseli, co jest doskonałym wynikiem.
Procesor mający obsłużyć tak dużą ilość pikseli to Snapdragon 800, możemy także korzystać z sieci 4G LTE. Jak widać, brak matrycy o zupełnie nieprzydatnej, ogromnej rozdzielczości nie będzie problemem, gdyż smartfon i tak wyróżnia się na rynku swoimi parametrami. Model 2K posiada także drugą wersję, która ma niższą rozdzielczość ekranu.

Ponieważ smartfon jeszcze nie pojawił się na rynku, niektórzy po cichu liczą na matrycę o rozdzielczości 50 MP w smartfonie z gorszym wyświetlaczem, ale to także jest mało prawdopodobne i nie opłacalne.

Dodaj komentarz